Aby ułatwić zrozumienie pracy w Przestrzeni Serca przygotowałam poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z nimi.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Ile trwa sesja w Przestrzeni Serca?

Jedna sesja trwa około 1,5 godziny. Jest to optymalny czas zarówno dla osoby uzdrawianej jak i terapeuty. To Stwórca Wszystkiego Co Jest, prowadzi nas bezpiecznie przez cały proces, dla najwyższego dobra.

Czy można odbyć sesję przez telefon?

Tak. Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy mieszkają w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Sesje odbywają się przez telefon lub komunikatory Internetowe.

Ile kosztuje sesja?

Koszt sesji ustalamy indywidualnie po pierwszej rozmowie telefonicznej, w zależności od tego z jaką potrzebą się do mnie zwrócono. Do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie.

Czy można kogoś uzdrowić bez jego wiedzy?

Każdemu człowiekowi na Ziemi możemy wysłać bezwarunkową Miłość Stwórcy. Gdy jesteśmy w stanie Theta ta piękna intencja trafia wprost do serca danej osoby i napełnia każdą komórkę jej ciała. To piękny dar, który daje siłę i dodatkową energię. Zgodnie z Prawem Wolnej Woli człowieka, terapeuta prosi o zgodę na inną pracę jak np. zmiana przekonań.

Czy sesja odbywa się tylko personalnie?

Sesje odbywają się osobiście, przez telefon lub komunikatory internetowe.

Czy sesja przez telefon lub internet działa?

Oczywiście działa. Praca w Przestrzeni Serca to praca z energią. Tu nie ma czasu ani przestrzeni. Jesteśmy w łączności, nawet gdy fizycznie dzieli nas tysiące kilometrów. Od lat z powodzeniem prowadzę sesje z naszymi rodakami mieszkającymi w różnych krajach na świecie. Ich świadectwa potwierdzają skuteczność terapii.

Jak długa trwa cała terapia?

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy z nas jest inny i u każdego proces zmiany zależy przede wszystkim od ilości traumatycznych przeżyć, indywidualnych programów, które chce przepracować itd. Na każdej sesji rozwiązujemy zazwyczaj jeden problem – skutecznie. Gdy zostaje uzdrowiony, już do niego nie wracamy, gdyż terapie w Przestrzeni Serca działają natychmiastowo.

Jak się dowiem, że sesja poskutkowała?

Najpiękniejszym i najwspanialszym doświadczeniem, jako terapeutki pracującej w Przestrzeni Serca jest to, że wszystkie uzdrawiane osoby zauważają zmiany w swoim życiu. Nie da się ich nie zauważyć, one po prostu się dzieją.