Skuteczna terapia

Jak wygląda praca z terapeutą?

Każdą osobę traktuję jako jedyną w swoim rodzaju. Podczas sesji towarzyszy mi uczucie współczucia. Wiem, że każdy z nas ma swoją historię życia i znajduje się na różnym etapie rozwoju duchowego. Dla wielu terapia jest przełomem w zrozumieniu innych ludzi, świata. Często znajdują odpowiedź na problemy, które nurtowały ich całe życie.

Krok 1:

Umów się na pierwszą konsultację

Pierwszy kontakt to ważna, wstępna krótka rozmowa, zazwyczaj telefoniczna. Mamy możliwość poznania się. Rozmawiamy o problemach, chorobach z jakimi boryka się człowiek. Na podstawie rozmowy doświadczony terapeuta jest w stanie zidentyfikować pierwsze negatywne programy i zobaczyć drogę, którą poprowadzi osobę do uzdrowienia.

Krok 2:

Omówienie problemów

We wstępnej rozmowie omawiamy Twój konkretny problem i planujemy działania. Czasami wystarczy tylko jedna sesja, żebyś odczuł ulgę i spokój. Wiele osób decyduje się jednak na dalszą pracę i dogłębną transformację na wszystkich poziomach życia.

Krok 3:

Indywidualne sejse

Sesja trwa około 1,5 godziny. Jest to optymalny czas zarówno dla uzdrawianego jak i terapeuty. W czasie pojedynczej sesji zajmujemy się zazwyczaj tylko jednym problemem, jednak nie jest to regułą.

Często zadawane pytania

 

Świadectwa moich pacjentów

W uzdrowieniu i znalezieniu drogi do pełnego, świadomego i szczęśliwego życia pomogłam wielu osobom z różnych środowisk, religii i kultur. Oto tylko niektóre z komentarzy, za które serdecznie dziękuję i zamieszczam ku pokrzepieniu zagubionych serc.

“Jestem wdzięczna za możliwość poznania Pani Lidi, cudowna kobieta, wspaniała wiedza, zrozumienie i nieocenianie, pełno bezwarunkowej miłości, miło spędzony czas. ♡ Sam proces uzdrawiania to było niesamowite przeżycie, poznanie siebie i wejście w głąb siebie, uwolnienie się od starych przekonań, w końcu pokochałam siebie i wszystko wokół mnie, praca z czakrami, odesłanie upadłej duszy i wiele innych wspaniałych rzeczy. Błogosławię Panią i wysyłam ogrom bezwarunkowej miłości ♡ pozdrawiam!”

-Dorothy Muller

„Wspaniała terapeutka, pięknie widzi i pięknie prowadzi sesje i pomaga, ciepła wspaniała osoba, polecam.”

-Patrycja Szlosek- Wani

” Przypadki nie istnieją. Źródło skierowało mnie do tej wspaniałej istoty. Jestem bardzo wdzięczna za ten dar. Wiele emocji. Metoda sama w sobie jest darem lecz wiele zależy od istoty która cię w nią wprowadzi. Jesli czujesz zaufanie, oddając w czyjeś ręce swoje istnienie, to jest to elementem fundamentalnym. Dziękuję promyczku za Światło, które wprowadzasz w moje zycie?”

-Elisa Feniks

“Przeszedłem właśnie takie uzdrawianie i bardzo mi to pomogło. Zharmonizował się cały mój ustrój, wszystkie poziomy, łącznie z duszą. Doceniam i bardzo polecam pracę Lidii, przy asystowaniu, proszeniu i obserwowaniu zmian w procesie dokonywanym przez naszego Stwórcę. Cuda istnieją i dzieją się naprawdę”

-Wiesław Hałas

„Kroczenie drogą bezwarunkowej miłości to droga sukcesu do wszystkiego! Dziękuję Lidio!”

-Danuta Dąbek