PRACA Z PRZEKONANIAMI

PRACA Z PRZEKONANIAMI

W stanie Theta zmieniamy blokujące Cię błędne przekonania na pozytywne, takie które będą Ci służyły. Często leżą one u podstaw Twoich życiowych problemów. Czasami wystarczy je sobie tylko uświadomić i zrozumieć ich pochodzenie, by poczuć się znacznie lepiej. Usunięcie negatywnych przekonań i zastąpienie je pozytywnymi to otwarcie drzwi do szczęśliwego życia i pełnego uzdrowienia.

 

Zmień blokujące Cię przekonania. Praca z przekonaniami w stanie Theta

Praca z przekonaniami i zmiana przekonań i wpajanie uczuć na poziomie komórkowym wiąże się bezpośrednio z podświadomością. Nieuświadomione przekonania cały czas sabotują nasz rozwój i szczęśliwe, obfite życie. W stanie theta, wyciągam z pamięci komórkowej osoby na poziomie DNA błędne przekonania np. “rozwijanie się przez trudne doświadczenia mi służy”, a zastępuję je pozytywnymi, otrzymanymi od Stwórcy Wszystkiego Co Istnieje. Potrafię żyć rozwijając się przez łatwe doświadczenia, wszystko przychodzi do mnie z lekkością, łatwością dla najwyższego dobra. Podczas tego procesu uczymy się nie tylko jak dane uczucie “odczuwać”, ale również możemy go doświadczyć i wykorzystać. Niektóre osoby nigdy nie doznały pewnych uczuć, a wręcz przeciwnie uraz psychiczny zablokował ich na uczucia. W stanie theta uczę komórki na poziomie DNA różnych uczuć, co powoduje pokonanie wielu blokad w miłości, związkach, finansach, relacjach rodzinnych. Uczę Wyższe Ja osoby energii miłości czy pieniędzy.

 

Praca z przekonaniami przemiana dna

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz