Intuicja DNA

Intuicja DNA

DNA jest jednym z wielu układów w ciele, działającym bez świadomej myśli. Jest to program, który potajemnie reguluje wszystko w naszym ciele, chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Każde zwierzę na tej planecie było w stanie modyfikować własna intuicję, aby pomagała mu w przetrwaniu. Tak samo jest z nami. Ciągle chcemy się oddzielić od świata zwierząt, ale jesteśmy nimi tak czy inaczej.
Jesteśmy ssakami i rodzimy dzieci, których bronimy zawzięcie. Dlaczego staramy się je chronić ]? Instynktownie wiemy, że są przyszłością. Ten instynkt przekazali nam inni przodkowie.
Nasze DNA nieustannie tworzy instynktowne mechanizmy służące przetrwaniu i bardziej nam służy niż przeszkadza. Na przykład: nawet jeśli nigdy nie widziałeś węża, najprawdopodobniej instynktownie poczujesz strach, gdy jakiegoś zobaczysz. Ta instynktowna reakcja ma swoje korzenie w wiedzy ukrytej w DNA.
Nasze DNA może przekazywać dane do sieci,t ak samo jak my, korzystając z Internetu.
Możemy posiadać nieodkryte połączenie z ludźmi, z którymi dzielimy sporą część DNA, takimi jak nasi krewni. To tłumaczy częściowo zdalne uzdrawianie, telepatię i wyczuwanie. Dlatego niektórzy ludzie na odległość wyczuwają ból krewnych lub dziwne sytuacje z nimi związane.
Można powiedzieć, że dzielimy DNA z wszystkimi ludźmi na tej planecie i do pewnego stopnia ze wszystkimi zwierzętami. To tłumaczy dlaczego możemy osiągać grupową świadomość, hiperkomunikacjię, a także dlaczego możemy wydobyć wspomnienia przodków i poprzednich wcieleń innych ludzi. – Viana Stibal “Siedem Planów Egzystencji”.

Podczas pracy w stanie Theta można wykonać ogromną pracę z DNA. Aktywować między innymi gen młodości i witalności, gen miłości małżeńskiej, który słabnie w związku co trzy lata. Uzdrawiać geny lub je wymieniać.

dna-lidia-kancerz-uzdrawianie-theta-healig

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz