POMOC PRZY PORODZIE METODĄ THETA HEALING

POMOC PRZY PORODZIE METODĄ THETA HEALING

Pomaganie kobietom w stanie theta podczas porodu jest niezastąpione. Umawiamy się, że dostaję wiadomość kiedy zaczyna się poród , czy to w naturalny sposób czy przez cesarskie cięcie.
Wchodzę w medytacyjny stan theta i pomagam na odległość.
Doładowuję do pamięci komórkowej kobiety i dziecka oksytocynę, serotoninę /hormony szczęścia/ tak aby ich poziom był wystarczający by poród przebiegał w komfortowych warunkach, sprawnie.
Śpiewam kobiecie i dziecku Pieśń Serca,która uwalnia, niepewność, strach, ból. To przynosi ogromną ulgę.
Bardzo dużo kobiet nosi w pamięci komórkowej śmierć dzieci lub kobiet podczas porodu,która płynie z linii rodowej matki i ojca. Wyciągam pamięć takich zdarzeń i daję komendę, że pamięć takich zdarzeń jest wyciągnięta z każdej komórki na poziomie DNA mamy,taty i dziecka i nie ma już wpływu na to życie i następne pokolenia. To bardzo mocne uzdrowienie.
Genialnie uzdrawia się pamięć dziecka z łona mamy.
Maleńki człowieczek absorbuje uczucia, myśli,z darzenia jakich doświadczali rodzice podczas ciąży. Czuje czy przyszło na świat w odpowiednim momencie, czy było oczekiwane jako chłopiec a może jako dziewczynka. Niesie tę pamięć. Uwolnienie takich emocji u dziecka podczas uzdrawiania w łonie mamy od zarania aż do wieczności czyni cuda.
Oczyszczam energetycznie miejsce porodu, sale. Jeśli niemowlę ma kontrakty z innych wcieleń z osobami wśród których przychodzi na świat, wszystko dokładnie rozwiązuję i unieważniam w Świetle Stwórcy. Znika pamięć złych zdarzeń.
Rozmawiam z Wyższym Ja lekarzy,położnych…aby dziecko było traktowane z miłością . Kiedyś była „metoda”, że klapsem w pupę dziecka wywoływało się płacz, czy nabranie powietrza w płuca. To bardzo zły nawyk. Malutkiemu człowieczkowi natychmiast aktywuje się przekonanie,że żeby żyć trzeba nieźle obrywać w życiu po tyłku. Że ból w życiu jest siłą napędową, że przekraczanie moich granic jest dobre. To okrutne postępowanie, rodzi na całe życie błędne przekonania i przyciąga do życia bolesne sytuacje.
W stanie theta wyciąga się z podświadomości błędne przekonania i wpaja do pamięci komórkowej pozytywne. Np. „Cierpienie w życiu mi służy”, na pozytywne „potrafię żyć bez cierpienia,życie bez cierpienia, bólu jest dla mnie dobre i bezpieczne”.
Kobiety ,które rodziły po raz kolejny i mają porównanie jak przebiegały poprzedni porody a jak ten, gdy pomaga się w stanie theta poprzez Stwórcę Wszystkiego Co Istnieje są pełne wdzięczności. Ja też jestem im wdzięczna za zaufanie.

Przesyłam Wszystkim Bezwarunkową Miłość.

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz