Oczyszczanie

Oczyszczanie

Metoda Theta Healing®

Oczyszczanie

Pierwszym etapem pracy w stanie Theta jest oczyszczenie Twojego ciała, duszy, czakr oraz najbliższego otoczenia z negatywnych energii. Z powodzeniem wyciągam z przestrzeni osoby haki energetyczne, złorzeczenia, uroki, klątwy, także te bardzo niebezpieczne ciążące na całym rodzie. Odprowadzam zagubione i upadłe dusze zmarłych, które nie znalazły drogi do Światła. Po oczyszczeniu, odprowadzeniu dusz, wzrasta Twoja energia życiowa i rozpoczyna się proces zdrowienia.

Oczyszczanie czakr, odblokowanie i uzdrawianie 

Oczyszczanie czakr jest bardzo ważnym elementem terapii Theta Healing. Czakry są centrami energetycznymi położonymi wzdłuż kręgosłupa od jego podstawy, aż do czubka głowy, gdzie energia jest najsilniejsza. Zmysł parapsychiczny tkwi w wirowym ruchu energii, a czakry są magazynem energii intuicyjnej. Wiele osób ma zablokowane czakry, które utrudniają kontakt ze wszechświatem i blokują energię duchową. W stanie theta prowadzę osobę przez proces oczyszczania. Uzdrawiają i otwierają się czakry ,energia w nich synchronizuje się. Nie każdy jest podświadomie gotowy na uzdrowienie czakr. Wtedy potrzebna jest praca z przekonaniami i uczuciami. Po takim uzdrawianiu, dusza “zdrowieje”, ciało nabiera wigoru. Często uzdrawiają się relacje. Przepływ boskiej energii widoczny jest w zachowaniu. Odczuwaniu radości, szczęścia, miłości.

Oczyszczanie mieszkań, posesji, ziemi, samochodów, biznesu z zanieczyszczeń energetycznych i mentalnych

Domy, mieszkania, ziemia, używane pojazdy, wszystkie przedmioty mogą posiadać wspomnienia, emocje i uczucia, a nawet odbicia wszystkiego, co działo się w danym miejscu czy wokół jakiegoś przedmiotu. Jeśli budynek jest stary, był kiedyś czyjąś własnością, może zawierać negatywną energię osób, które w nim mieszkały. Często jest tam dużo klątw, złorzeczeń, haków energetycznych. Ziemia, ściany, samochody i inne przedmioty mają wspomnienia traumatycznych zdarzeń, negatywnych wspomnień, nierzadko bólu. Jeśli nie czujesz się dobrze we własnym domu, ciągle coś się psuje, osoby w nim chorują, zdarzają się nieszczęścia, na domu, lub ziemi na którym stoi może ciążyć klątwa. W stanie theta oczyszczam ziemię, domy, samochody, przedmioty z wszystkich zanieczyszczeń energetycznych. Zdejmuję klątwy, pamięć traumatycznych wspomnień odsyłam do Światła Stwórcy. A w ziemię, domy, samochody, przedmioty wpajam pozytywne poglądy i uczucia. “Uczę” dom, ziemię, pozytywnych uczuć: miłości, spokoju, komfortu, bezpieczeństwa, obfitości i dobrostanu oraz, że jest miejscem wolnym od złych energii. bywa tak, że chcemy sprzedać samochód, ziemię, dom, który służył nam wiele lat i tak naprawdę dobrze się tam czuliśmy i żadnym sposobem nie przychodzi osoba do kupna. Wtedy z pewnością na tych rzeczach są uroki błogosławieństwa właścicieli. W stanie theta, wyciągam uroki z rzeczy, które później bardzo szybko się sprzedają

Praca w domach nawiedzonych, opętanych duchami

Są tzw. domy nawiedzone, gdzie wraz z odbiciem pozostawionym przez duchy energia żywej materii w postaci wspomnień przenoszona jest na miejsca i przedmioty. Energia ta związana jest z wydarzeniami, które wywołały silne emocje lub pochodzi od osób, które związane były z danym miejscem czy przedmiotem. W nawiedzonym domu będzie słychać dziwne dźwięki, będzie skrzypiał, trzeszczał, przedmioty w nim mogą się poruszać, wydawać dziwne dźwięki. Nawiedzenie nie zawsze musi być spowodowane obecnością ducha, może być odbiciem zdarzeń, które miały tam miejsce: konfliktów, rabunku, śmierci, samobójstwa. Jednak bardzo często w nawiedzonych domach przebywają dusze, często upadłe. Po opuszczeniu ciała, nie mają świadomości, że powodują złe samopoczucie, choroby, nieszczęścia mieszkańców. Bliskość cmentarzy, szpitali, pól bitewnych nie są dobrym miejscem na budowę domu, zakładanie biznesu. Jeśli jednak w takim miejscu mieszkamy czy mamy biznes, można go oczyścić w stanie theta w rewelacyjny sposób. Przeprowadza się pracę z odprowadzaniem  dusz, wyciąga się  pamięć tragicznych zdarzeń do Światła Stwórcy a w dom, ziemię, przedmioty wpaja się pozytywne wibracje, uczy pozytywnych, zabezpiecza przed złą energią.

Oczyszczanie czakr, przestrzeni mieszkalnej, ciała, duszy i umysłu metodą Theta Healing z obciążających negatywnych energii to pierwszy krok w kreowaniu szczęśliwego życia w zdrowiu i miłości. Umów się na sesję Theta Healing irozpocznij okres cudów w Twoim życiu.

Oczyszczanie czakr, odblokowanie i uzdrawianie 2

 

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz