Pomoc osobom uzależnionym

Pomoc osobom uzależnionym

Będąc w stanie Theta dowiesz się dlaczego jesteś uzależniony od alkoholu, środków odurzających, destrukcyjnych zachowań czy hazardu. Odkryjesz co jest tego praprzyczyną. Podświadomość pozwoli Ci przejść przez proces oczyszczenia, a następnie uzdrowienia każdego rodzaju uzależnienia. Pomoc osobom uzależnionymi jest możliwa!

Pozbądź się uzależnień dzięki medytacji w stanie Theta. Pomoc osobom uzależnionym.

Pomoc osobom uzależnionym metodą Theta Healing jest niezwykle szybka i skuteczna. Przyczyną uzależnień jest brak uczucia miłości, poczucia własnej wartości, odrzucenie, ale także zakodowane w pamięci komórkowej traumatyczne przeżycia członków rodziny z poprzednich pokoleń. W krajach, gdzie były rozbiory, wywózki, wojny, w których ginęli członkowie rodzin, zjawisko alkoholizmu jest powszechne. W rodzie znajdzie się przynajmniej jedna osoba uzależniona od alkoholu. Wbrew ogólnemu przekonaniu, że jest to osoba “gorsza”, odrzucana przez społeczeństwo ja nazywam taką osobę “bohaterską duszą”. To ona podświadomie zbiera ból z wielu pokoleń, całego swojego rodu, często z rodu małżonka, wszystkie traumy, śmierci dzieci, członków rodziny zamordowanych na wojnach, ginących w wypadkach, katastrofach… i zapija je. Dzięki temu inne osoby w  rodzinie nie chorują, nie doznają traumatycznych przeżyć związanych z tragiczną historią rodu. Duża ilość  alkoholu w organiźmie prowadzi do zmian w korze mózgowej, a tendencja do jego nadużywania wiąże  się z bardzo niskim poziomem serotoniny, dopaminy i noradrenaliny. W stanie theta prosze Stwórcę, aby uzupełnił poziom tych hormonów w najlepszy sposób i dla najwyższego dobra osoby uzależnionej. Oprócz tego, przepracowuję traumy rodowe, zamieniam programy, które powodują głód alkoholowy, na blokujące potrzebę picia. Wpajam do pamięci komórkowej uczucia niezbędne do skutecznego uzdrowienia z nałogu. To bardzo skuteczna terapia.

Zmiany w korze mózgowej powoduje też nałóg narkotykowy. Narkotyk odcina połączenie z Wyższym Ja. Powoduje wyciek energii duchowej i otwiera osobę na energie pasożytnicze, które przejmują jej umysł. Odsyłam je do Światła Stwórcy, co powoduje ulgę i daje osobie szansę powrotu do zdrowia. Wszyscy uzależnieni zmieniają się psychicznie. W stanie theta, skanuję mózg i zaczyna się naprawa połączeń neuronowych i zmiana poziomu serotoniny. Wytwarza to zmianę zapotrzebowania na uzależniającą  substancję.

Nikotyna, narkotyki, alkohol, /łac. spiryt-duch/ mają duchy, które w stanie theta są odprowadzane do Światła. Podczas zdrowienia, osoba jest “na głodzie”, a mózg wysyła sygnał “zaraz umrzesz”, który w stanie theta jest wyciągany z pamięci komórkowej i zamieniany pozytywnym. U osoby znika potrzeba używania uzależniających substancji, przypływają siły witalne i chęć do życia. Jest to wspaniała terapia, dzięki której uzdrawia się nie tylko uzależniony, ale także cała jego rodzina. Pomoc osobom uzależnionym, wbrew wielu opiniom jest możliwa! Zapraszam do kontaktu.

pomoc osobom uzależnionym theha healing 2

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz