Vianna Stibal to twórca metody Theta Healing®

Vianna Stibal to twórca metody Theta Healing®

Vianna Stibal jest światowej sławy nauczycielem duchowym, a takżeuzdrowicielem i twórcą techniki medytacji zwanej Theta Healing®, obecnie znanej i praktykowanej na całym świecie w celu radykalnej poprawy stanu naszego zdrowia fizycznego, psychicznego oraz duchowego.

Kim jest Vianna?

Po tym jak ponad 20 lat temu, Vianna Stibal była świadkiem własnego uzdrowienia, odkryła, że to przede wszystkim emocje oraz różnego rodzaju przekonania wpływają na nas na wszystkich poziomach – ciała, umysłu i duszy, będąc przyczyną chorób, problemów i niepowodzeń. Opracowała proces medytacji lub inaczej, głębokiego relaksu, który pozwala na dostęp do naszej podśwadomości, gdzie tak na prawdę znajdują się wszystkie informacje na nasz temat. Świadomy umysł to jedynie około 20% tego co stanowi o nas, reszta to niczym ukryta pod powierzchnią wody góra lodowa, skrywająca podstawę naszej egzystencji. Dostęp do niej pozwala dowiedzieć się, w co tak na prawdę podświadomie wierzymy, dlaczego w to wierzymy, jak stwarzamy sobie problemy i choroby w naszym życiu, a także jak je zmieniać. Wgląd w naszą podświadomość pozwala także zrozumieć prawdziwy plan Stwórcy wobec nas, odkryć nasz plan duszy, nasze talenty, zdolności,  jak i tworzyć rzeczywistość, której pragniemy.

Opracowana przez Viannę technika natychmiastowo przenosi fale mózgowe do stanu Theta (stanu głębokiego relaksu, na pograniczu jawy i snu). Korzystając z tego stanu, uczy osoby przywrócenia ich świadomego związku ze Stwórcą. Dzięki temu połączeniu pokazuje, jak dokonywać w naszym życiu zmian fizycznych, psychicznych i emocjonalnych. Uczy, że jesteśmy iskrą Boga i pokazuje, jak każdy z nas tworzy swoją własną rzeczywistość. Uświadamia jak wszystko to, co dzieje się w naszym życiu służy naszemu wyższemu celowi. W Stanie Theta łatwo rozpoznawać ten cel, zrozumieć siebie i tworzyć rzeczywistość, której chcemy.

Vianna nie tylko odkryła, że jej technika nazwana przez nią Theta Healing® (z języka angielskiego “Uzdrawianie w stanie Theta”) jest łatwa do nauczenia się przez każdego, ale poczuła również, że powinna jej nauczyć się jak największa ilość osób. Vianna prowadzi seminaria na całym świecie, aby uczyć ludzi wszystkich ras, przekonań i religii. Przeszkoliła ponad 500.000 nauczycieli oraz praktyków, którzy pracują w ponad 150 krajach, a liczba ich rośnie z każdym dniem!

Vianna jest oddana dzieleniu się swoją miłością do wszystkich ludzi i do Stwórcy Wszystkiego, Co Jest poprzez szkolenia, książki oraz pomaganie innym.

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz