WAGA ŚWIATA

WAGA ŚWIATA

Udowodniono naukowo ,że w naszym ciele zapisują się nie przeżyte emocje ,dźwiganie odpowiedzialności za innych,traumy z dzieciństwa.

WAGA ŚWIATA

Od dawna cierpię na ból szyi….. Zmieniłem krzesła, kupiłem obrożę ortopedyczną, ćwiczyłem jogę, pilates, chodziłem do kręgarza i wszelkiego rodzaju lekarzy, ale ból nie ustępował; ciężar, dyskomfort, który nawet nie dawał mi spać. Czasami trudno było mi też oddychać…..

Wtedy spotkałem mądrą i starszą kobietę.
Tylko patrząc na mój napięty i ściśnięty kręgosłup, po prostu czując moją nagą skórę dotykiem starych i zniszczonych dłoni, wiedziała…

Powiedział mi….„Przez lata przyniosłeś tyle presji, tyle bólu, że tracisz rachubę; dźwigasz ciężar swojego świata i innych”…..

Ujęła moje dłonie w swoje sękate dłonie starej damy; kazał mi opuścić ręce, rozluźnić ramiona, unieść brodę i stanąć za mną. Jej usta dotykają mojego ucha i szepnęły cicho….

– „Nie wszystko jest twoją winą.”

– „Nie wszystko jest twoją odpowiedzialnością.”

– „Nie możesz zrobić wszystkiego.”

– „Nie da się wszystkiego naprawić.”

– „Nie musisz brać na siebie wszystkiego.”

Z moich oczu nagle zaczęły płynąć łzy grube jak potłuczone szkło…

Był taki moment, kiedy myślałem, że będę płakać krwią, bez względu na to, jak bardzo będę odczuwał ból……

Stopniowo moje ramiona wróciły na swoje miejsce, moja szyja stała się miękka i wyprostowana, moje plecy wyprostowały się tak, jak nie zdarzało się to od lat i poczułem, jak moje kości się napinają…..

Ciężar świata spadł z moich ramion, a ciężar bólu przeszłości w końcu spadł na ziemię…..
Flora Azeved

Dlatego skontaktuj się ze swoim ciałem ono Cię nie okłamie ukochaj je ,daj mu opiekę,a odwdzięczy Ci się pełną sprawnością.
Każdy ma swoją odpowiedzialność za życie
Uwolnij się z roli ratownika
Bądź wdzięczna za to co masz. ?
Dziękuję Gosia Angel.

https://lidiakancerz.com/

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz