Dusza to odwieczny kronikarz

Dusza to odwieczny kronikarz

Nasza DUSZA to ODWIECZNY KRONIKARZ, zapisuje jak na twardym dysku pamięć wszystkich wcieleń.Zarówno te dobre wspomnienia jak i wiele traum. Pamięć wielu narodzin i śmierci często okrutnych.Myślisz,że Ty decydujesz ile będziesz mieć dzieci i kiedy. To mylne przekonanie. Dusza już dziewięć miesięcy przed poczęciem wybiera sobie ciało, mamę, tatę, rodzinę miasto, kraj w którym przyjdzie na ten świat / w Theta Healing nazywa się nasz świat trzecim planem – opiszę wszystkie plany egzystencji w następnych postach /.To ona wie najlepiej gdzie jest miejsce jej rozwoju aby wzrastać, aby znów w następnym wcieleniu powrócić.Bardzo często poczynamy się jako bliżniaki,jednak bardzo rzadko rodzimy się we dwoje. Najczęściej jeden z płodów jako niezauważalny obumiera. Dlatego podczas pracy w TH wiele osób mówi,że przez całe życie czuje pustkę, ciągle za czymś lub za kimś tęskni z niewiadomego powodu. To tęsknota po bracie lub siostrze bliżniaku, która została w naszej pamięci komórkowej kiedy byliśmy w łonie mamy.Zapewne słyszeliście o śmierci łóżeczkowej, która zdarza się wśród niemowląt do pierwszego roku życia.Otóż, jeśli Duch zorientuje się, że to nie to ciało lub miejsce wtedy w czasie snu wyciąga Duszę z ciała noworodka choć najczęściej ciało jest zupełnie zdrowe.Nie ma medycznego wytłumaczenia tego zjawiska, ale w Theta Healing jest.
Dusza będąc na Ziemi rozwija się poprzez dobre, przyjemne doświadczenia.Nie brakuje jednak trudnych czy wręcz traumatycznych zdarzeń.Czy będąc tutaj musimy cierpieć ?Absolutnie nie.Stwórca,pragnie abyśmy byli szczęśliwi.Nie ma wymyślonego przez ludzki rozum, religie, Boga, który za zło karze. To ludzkie wartościowanie, nie boskie. Nie ma nic wspólnego ze Stwórcą,który jest Bezwarunkową Miłością.To my sami się karzemy poprzez nasze postępowanie i ogromny bagaż złych przekonań, które powodują,że czasami egzystencja człowieka jest koszmarem, obarczona wieloma chorobami.Możesz ją zmienić poprzez zmianę przekonań, programów najczęściej pochodzących od Twoich przodków,rodziców.Jeśli wpoili programy,że wszystko trzeba zdobywać ciężką pracą, że trudno jest w dzisiejszych czasach znależć dobrego partnera do życia lub że wszyscy bogaci to złodzieje. To mając takie przekonania w stu procentach będziesz ciężko na wszystko pracować,okaże się, że przyciągniesz najgorszego partnera do życia a wspólnik biznesowy czy pracodawca z którym się zwiążesz będzie człowiekiem nieuczciwym. Czego oczekuje Twoja podświadomość to dostajesz.
PRZYSZŁOŚĆ NIE JEST WYKUTA W KAMIENIU !!! Dlatego podczas pracy metodą Theta Healig wyciągam programy, przekonania z pamięci komórkowej danej osoby, zamieniam je poprzez Siódmy Plan czyli Stwórcę Wszystkiego Co Istnieje, Czystą Energię i wpajam do pamięci komórkowej nowe.Program,że dusza musi rozwijać się na Ziemi poprzez trudne doświadczenia jest wyciągany z pamięci komórkowej a wpajam program,że łatwo, bezpiecznie i bez trudnych doświadczeń możesz się rozwijać.To jeden z wielu przykładów.
I dzieją się Cuda ! Zmienia się życie.Przyciągamy najbardziej pasujące dla nas osoby, miejsca…Bo o czym myślisz, co projektujesz swoim umysłem, to otrzymujesz. W swojej podświadomości to stwarzasz.To Ty jesteś Twórcą swojego życia.Bóg stworzył niewyobrażalną obfitość i dobrostan, możesz z tego czerpać jak ze żródła. Wystarczy tylko zmienić przekonanie,że na to zasługujesz.
Życzę aby pozytywne przekonania towarzyszyły Ci przez całe życie.

 

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz