KOD AKTYWUJĄCY SZYSZYNKĘ

KOD AKTYWUJĄCY SZYSZYNKĘ

KOD AKTYWUJĄCY SZYSZYNKĘ
.. mózgową i przysadkę, zapodany dla Ludzkości przez Wielkie Centralne Słońce Wszechświata – KROMA wraz z Jego komentarzem.

” Te dwa diamenty są wibracyjnymi wehikułami wibracyjnymi w ciele, bardzo małymi, ale doskonałymi replikami waszej Galaktyki.

Stanowią drzwi do Kosmicznej, Chrystusowej Świadomości. Wszystkie kody wibracyjne i kosmiczne promieniowanie, przychodzące z centrum waszej Galaktyki i w tym momencie z pasa fotonowego, są odbierane właśnie przez te dwa gruczoły. Kiedy nie jesteście z nimi zestrojeni, nie otworzyliście kanału połączenia i komunikacji z tymi dwoma wibracyjnymi diamentami, wówczas powstają wszystkie możliwe zaburzenia i przemiany w polach psychicznych , emocjonalnych, uczuciowych i myślowych. Są one naprawdę wiodącymi czynnikami waszego procesu ewolucji. Musicie nauczyć się doceniać ich wartość oraz mieć dla nich uznanie na jakie zasługują.

Powtórzę:
są one odpowiedzialne za to, czym jesteście, gdy znajdujecie się pogrążeni w duchowej amnezji.

ABY USTANOWIĆ ŚWIADOME POŁĄCZENIE Z TYM SANKTUARIUM DOSKONAŁOŚCI, EKSPANSJI I DUCHOWEGO WZRASTANIA, POWINNIŚCIE TYLKO POPROSIĆ O POZWOLENIE I UŻYĆ WIBRACYJNEGO KODU DOSTĘPU:

SETH – TROM 22 T3″

*********

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz