UZDRAWIANIE DUSZY, CIAŁA I RELACJI

UZDRAWIANIE DUSZY, CIAŁA I RELACJI

Jak uzdrowić swoją duszę

Dzięki metodzie Theta Healing® uzdrawiane jest natychmiastowe i dotyczy zarówno Twojej duszy, ciała, a co za tym idzie Twoich relacji z otoczeniem, partnerem i najbliższą rodziną. Jest kompleksowe i dotyka każdej sfery Twojego życia.

Skanowanie i uzdrawianie metodą Theta Healing

W stanie theta skanuję ciało, widzę poszczególne narządy. Podczas skanowania przelewam uczucie miłości do każdej komórki oraz proszę Prawo Prawdy, aby mi pokazało nieprawidłowości. Ciało jest czymś cudownym, prawie magicznym. Kiedy widzę jak komórki ciała rezonują, wsłuchuję się w ich wibracje. Często, kiedy dany organ nie współgra z innymi lub widzę zaciemnienie, proszę Stwórcę o pokazanie mi przyczyny. W stanie theta ciało pokazuje mi jak funkcjonują poszczególne organy, jak działa gospodarka hormonalna, czy jest wystarczająca ilość witamin, minerałów. Czy nie ma nadmiaru bakterii, grzybów, metali ciężkich, których ciało pozbywa się podczas całego procesu. Ciało rewelacyjnie się uzdrawia, jednak czasami najpierw przeprowadzam solidną pracę z przekonaniami, które często blokują proces uzdrowienia i wpajam do pamięci komórkowej uczucia, aby ciało rzeczywiście uwierzyło, że jest cudem i zdrowe służyło dla najwyższego dobra osoby uzdrawianej.

Uzdrawianie metodą Theta Healing Połamanej Duszy

Dusza każdego człowieka to odwieczny kronikarz, niesie ze sobą pamięć wszystkich zdarzeń. Przychodząć na ten świat w ludzkim ciele zbieramy wszystkie doświadczeia, traumy od poczęcia do chwili obecnej. Często mamy poczucie, że jesteśmy porozbijani na kawałeczki. Dusza może popękać na skutek zranień, nieprzyjemnych czy traumatycznych zdarzeń. Jeśli nie przeżyjemy prawidłowo i w jak najkrótszym czasie żałoby po stracie, na powierzchni pola energetycznego otaczającego duszę powstają głębokie rysy. Osoby z rakiem czy depresją, zawsze prowadzę przez proces uzdrawiania Połamanej Duszy. Mimo, że byli napełnieni podczas sesji wszelkiego rodzaju uzdrawiającą energią, uzdrowienie powoli wyciekało. Przyczyną tego była ich Połamana Dusza. Podczas tego procesu jestem świadkiem jak Połamana Dusza zostaje uzdrowiona przez Stwórcę. Jest to cudowne uzdrowienie, osoba czuje przepływ niesamowitej energii, której dawno nie miała.

Pieśń Serca

Rodząc się na naszej planecie absorbujemy jej wibracje bólu, żalu, traumatycznych zdarzeń, które gromadzimy w sercu. W dobie środków masowego przekazu jest to bardzo silne, wiadomości które do nas docierają nie są bez znaczenia na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne czy na stan naszych emocji. W stanie theta Pieśń Serca pomaga oczyścić się z tych trudnych emocji, zarówno obecnych jak i tych z przeszłości. Często Pieśń potrafi rozpuścić ból wielu pokoleń przed nami. Każdy organ naszego ciała ma swoją wibracje, dźwięk i tu poprzez Pieśń możemy uwolnić zgromadzoną w nim negatywną enegię, wyciągnąć ból, uzdrowić organ. Podczas procesu wybaczania jest to nieodzowny element terapii.

Uzdrawianie metodą Theta Healing jest szybkie, skuteczne i natychmiastowe. Zapraszam na prywatne sesje, podczas których uzdrowisz ciało, duszę i relacje.

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz