JAK POMÓC DZIECIOM METODĄ THETA HEALING

JAK POMÓC DZIECIOM METODĄ THETA HEALING

Terapie dla dzieci

Bycie rodzicem to wspaniały dar, ale także duża odpowiedzialność. Dziecko jest Twoim lustrem, jego problemy są tak naprawdę Twoimi nieuświadomymi problemami.

Terapie dla dzieci metodą Theta Healing to wspaniały dar. Rodzice pragną, aby ich dziecko było najszczęśliwszą istotą pod słońcem. Jednak często okazuje się, że mimo szczerych chęci nie dają dziecku miłości, poczucia bezpieczeństwa, ponieważ sami nie dostali wielu uczuć od swoich rodziców i wbrew swojej woli powielają ich błędy.

Dziecko “zbiera” emocje nie tylko mamy, taty, ale całego otoczenia od chwili poczęcia. Czas porodu, jego przebieg maja wpływ na całe nasze życie. Pierwsze lata funkcjonowania to wchłanianie przez dziecko niczym gąbka nawyków i przekonań swojego środowiska nie tylko rodzinnego, ale szkoły /problemy wychowawcze, z koncentracją uwagi/ oraz grup rówieśniczych.

Jednak poziom przekonań ze względu na wiek, nie jest aż tak ograniczający jak u osoby dorosłej, więc terapie dla dzieci w stanie theta przebiegają o wiele szybciej. Uzdrawianie jest natychmiastowe.

Uzdrawianie dziecka w łonie mamy.

Od momentu poczęcia dziecko jest świadome wszystkiego co dzieje się dokoła. Często już w łonie otrzymujemy uczucia i programy matki. Możemy odczuwać jej traumatyczne myśli, to że nie chce dziecka, strach przed przyszłością, wszelkiego rodzaju stres, jakość pożywienia, nałogi. Ważny jest sposób przyjścia na świat, czy urodziłeś się w planowanym czasie, dobrej energii i prawidłowych wibracjach. To wszystko ma wpływ na całe życie dziecka, a potem dorosłego człowieka. Uzdrawianie dziecka, przesyłanie mu miłości kiedy było w łonie mamy łagodzi, a czasem zapobiega wielu chorobom, w tym alkoholowemu zespołowi płodowemu, zaburzeniom afektywnym dwubiegunowym, nadpobudliwości psychoruchowej, autyzmowi… Ma też pozytywny wpływ na zmiany psychologiczne wywołane epilepsją, astmą i innymi nieprawidłowościami powstałymi podczas pobytu w łonie. Będąc obserwatotem, widzę w stanie theta jak Stwórca w rewelacyjny sposób uzdrawia okres życia człowieka kiedy był jeszcze w łonie mamy, siedem pokoleń do tyłu i siedem do przodu. To uzdrawianie ma zadziwiającą moc.

Usuwanie pamięci śmierci z łona mamy.

Bardzo ważne w życiu każdego człowieka jest to czy począł się w tzw.”czystej macicy”. Jeśli przed poczęciem dziecka w macicy samoistnie obumarł płód lub dokonano aborcji, dziecko które przychodzi po takich zdarzeniach na świat niesie w swoich komórkach “pamięć śmierci z łona” swojej mamy. Wtedy wiele rzeczy w życiu takiej osoby, a nawet jej potomstwa może się komplikować. Bardzo często osoby te mają problemy z płodnością, dochodzi do poronień, częściej wykonują aborcje, częściej rodzą się też chore dzieci. Osoby, które zebrały “pamięć śmierci z łona” częściej ulegają wypadkom.

Zgodnie z prawem natury, ponad trzy czwarte ciąż, to ciąże bliźniacze. Jednak w wielu przypadkach z takich ciąż rodzi się tylko jedno dziecko. Płód drugiego albo obumiera, albo jest wchłonięty przez bliźniaka, który od chwili narodzin, aż do końca życia niesie w sobie poczucie tęsknoty, nostalgii, częściej bywa depresyjny. Takie osoby niby wszystko mają, a przez całe życie tęsknią za czymś niewiadomym. To pamięć w ich komórkach, kiedy poczęli się jako bliźniaki, a w samotności przyszli na świat. W stanie theta, rewelacyjnie wyciąga się z pamięci komórkowej osoby, pamięć śmierci pochodzącą z łona mamy, a także “wspomnienie” nieurodzonego bliźniaka. Bardzo często okazuje się, że jest to kluczowe dla uzdrawianej osoby. Uczę w stanie theta jak to jest żyć bez uczucia samotności, nostalgii, porzucenia, depresji… To niesamowite przeżycie dla osoby, która podczas sesji pozbywa się odczuć, które komplikowały całe jej życie, a w pamięć komórową wpajane jest jak to jest być spełnionym, ważnym, radosnym, jedynym w swoim rodzaju… To wspaniały, uzdrawiający proces prowadzony przez Stwórcę Wszystkiego Co Istnieje.

Zapraszam serdecznie na terapie dla dzieci metodą Theta Healing! Wystarczy skontaktować się ze mną poprzez formularz zgłoszeniowy pod linkiem – kontakt.

 

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz