W ten sposób uczysz szczura wyścigu

W ten sposób uczysz szczura wyścigu

? Po pewnym czasie wasz lekarz ucieknie się do insynuowania, że nie macie możliwości zrozumienia wszystkich cudów, jakimi on dysponuje i żeby najlepiej po prostu mu zaufać.

Jeśli namawia was do zrobienia czegoś, co wzbudza w was obawy, a jego odpowiedz na pytanie dlaczego? Są słowa “zaufaj mi”.
To jedyne, co powinniście zrobić w takiej sytuacji, jest odwrócić się i zwiększać odległość między nim, a wami.

Uczelnia medyczna zmienia mądrych studentów w głupich, skorumpowanych,
a zdrowych studentów w schorowanych.

Już na samym wstępie wymaga się od nich ślepego posłuszeństwa wobec autorytetów. Do tego celu również służy ciągłe przemęczanie, ponieważ łatwiej jest wpłynąć na wolę danej osoby i uformować jej poglądy, kiedy zmusi się ją do ciężkiej pracy, nauki szczególnie w nocy, nie pozwalając jej na regenerację sił.

W ten sposób uczysz szczura wyścigu.

Rezultatem jest to, że osoba ta jest zbyt słaba, aby móc zapanować nad najbardziej niszczącym narzędziem, jaki używa uczelnia medyczna wobec swoich studentów: STRACHEM.

Żyjmy w zaufaniu, że jesteśmy Źródłem Miłości i Światła które nas prowazi.
Cudnego czasu… ?

https://lidiakancerz.com/

#medycyna
#bezwarunkowamiłość
#skanowanieuzdrawianie
#ciałodusza

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz