Zapoznaj się z literaturą Theta Healing

Zapoznaj się z literaturą Theta Healing

Książki, artykuły, osobowości

Przydatna literatura

Aby dowiedzieć sie więcej o metodzie Theta Healing zachęcam do zapoznania się z bogatą literaturą objaśniającą najważniejsze zagadnienia. Polecam książki Vianny Stibal oraz innych autorów, które pogłębią Twoją wiedzę i pozwolą na jeszcze lepszą pracę nad cudownymi zmianami w Twoim życiu.

 

Vianna Stibal

Theta Healing

Wprowadzenie do nadzwyczajnej metody uzdrawiania energią.

Pierwsza książka Vianny Stibal

Vianna uzdrowiła tysiące osób, a swojej metody uczy na warsztatach od ponad 10 lat. Teraz i Ty możesz nauczyć się, w jaki sposób wprowadzić swój mózg w stan Theta i połączyć się z kreatywną energią, która porusza wszystko na tym świecie.

Sprzedana w milionach egzemplarzy!

W 1995 roku u Vianny Stibal, mamy trójki małych dzieci, zdiagnozowano raka, który w szybkim tempie niszczył jej kość udową. Wszystko, czego próbowała – począwszy od medycyny konwencjonalnej, a na alternatywnej skończywszy – zawiodło. I wtedy postanowiła wypróbować prostą technikę, którą stosowała w trakcie mediumicznych odczytów. Zafascynowana tym, że była w stanie natychmiastowo siebie uzdrowić, Vianna włączyła tę technikę do swoich sesji z klientami i okazało się, że jeden po drugim zostają oni uzdrowieni.

 

Spis Treści:

Przedmowa
Podziękowanie
1. Początki ThetaHealing™
2. Początki kursów
3. Podstawy uzdrawiania i odczytów
4. Mapa drogowa do Wszystkiego Co Jest
5. Czytanie
6. Otwarcie ośrodków energii psychicznej poprzez czakry
7. Uzdrawianie metodą ThetaHealing
8. Uzdrawianie grupowe
9. Dlaczego ludzie się nie uzdrawiają
10. Schematy poglądów
11. Jak pracować na czterech poziomach
12. Początek pracy z uczuciami
13. Kluczowe poglądy podstawowe
14. Zaawansowane uzdrowienie poprzez pracę z poglądami
15. Prawa prawdy
16. Siedem poziomów bytu
17. „Uzdrowicielu, uzdrów się sam”
18. Śmierć, wtajemniczenia i wrota śmierci
19. Anioły Stróże
20. Duchy zagubione, istoty upadłe, opętania, haki psychiczne, klątwy i implanty
21. Uzdrawianie i komunikowanie się ze zwierzętami
22. Sprawy duszy
23. Manifestacje
24. Czytanie przyszłości
25. DNA
26. Metoda aktywacji DNA
27. Praca z genami
28. Intuicyjna anatomia Vianny
29. Sekrety sesji intuicyjnego czytania
30. Dzieci tęczy
31. Jak rozwijają się dzieci
32. Pierwszy stopień wtajemniczenia duchowego: Jezus Chrystus
Epilog
Załączniki:
Szybkie odniesienia – przewodnik po metodzie ThetaHealing Świadectwa
Dodatkowe informacje O autorce

 

 

Vianna Stibal

Theta Healing dla zaawansowanych

Wykorzystanie mocy Wszystkiego Co Jest.

Theta Healing dla zaawansowanych jest uzupełnieniem książek: Theta Healing oraz Theta Healing: Diseases and Disorders (Choroby i Zaburzenia). W książce ThetaHealing, wyjaśniam krok po kroku procesy, które używane są w metodzie ThetaHealing, czyli czytanie, uzdrowienie, praca z poglądami i uczuciami, dociekanie i praca z genami oraz opisuję pokrótce poziomy bytu i wprowadzam dodatkowe zagadnienia dla początkujących.

Druga z serii książek o Theta Healing

 

Niniejsza książka zawiera głębszą wiedzę potrzebną do pracy z poglądami, uczuciami i do metody dociekania, oferuje też szerszy opis poziomów bytu i poglądów niezbędnych do dalszego rozwoju duchowego. Nie ma tu dokładnych opisów wszystkich procedur krok po kroku, tak jak ma to miejsce w książce ThetaHealing, choć zrozumienie tych procesów jest niezbędne do wykorzystania wiedzy zawartej w niniejszej książce.
Metoda ThetaHealing to proces medytacyjny, podczas którego następuje fizyczne, psychologiczne i duchowe uzdrowienie przy wykorzystaniu fal mózgowych ż zakresu Theta. Znajdując się w czystym i boskim stanie Theta jesteśmy w stanie połączyć się ze Stwórcą Wszystkiego Co jest poprzez skoncentrowaną modlitwę.
Użycie tej techniki wymaga jednak zaistnienia jednego warunku absolutnego: musimy wierzyć w istnienie Stwórcy. Sama nazwa tej istoty nie ma znaczenia – zdaję sobie sprawę, że Stwórca ma wiele imion, a Bóg, Budda, Sziwa, Bogini, Jezus, Jahwe i Allach to wszystko strumienie prowadzące w kierunku siódmego poziomu bytu i energii twórczej Wszystkiego Co Jest. ThetaHealing nie jest powiązana z żadną religią. Jej procesy nie są też zarezerwowane dla osób w danym wieku, danej płci, rasy, koloru skóry, wyznania lub religii. Ktokolwiek posiada czystą wiarę w Boga lub siłę twórczą ma dostęp i może korzystać z gałęzi drzewa uzdrawiania, jakie daje metoda ThetaHealing.
Stwórca z własnej woli obdarzył nas wiedzą zawartą w tej książce. Książka ta obejmuje kompilację informacji, które przekazywane są na kursach DNA dla zaawansowanych, zamieszczone są w Podręczniku dla zaawansowanych DNA 2 oraz stanowią wstęp do kursów na poziomie DNA 3.
Chociaż dzielę się tą informacją z czytelnikami, nie odpowiadam jednak za zmiany, jakie spowoduje korzystanie z opisanej tu metody. Odpowiedzialność ta spada wyłącznie na ciebie, podejmujesz ją w momencie, w którym zdasz sobie sprawę, że posiadasz moc zmiany własnego życia oraz życia innych.

Spis treści
Theta Healing dla Zaawansowanych

Słowo wstępne
Przedmowa Guy Stibal
Podziękowania
Wstęp

 1. Opis pracy z uczuciami metodą ThetaHealing
  2. Odkryj siódmy poziom bytu
  3. Czytanie zaawansowane
  4. Zaawansowane uzdrawianie
  5. Początek pracy z uczuciami
  6. Zaawansowana praca z poglądami, praca z uczuciami i dociekanie
  7. Praca metodą dociekania
  8. Siedem poziomów bytu
  9. Siódmy poziom bytu
  10. Szósty poziom bytu
  11. Piąty poziom bytu
  12. Czwarty poziom bytu
  13. Trzeci poziom bytu
  14. Drugi poziom bytu
  15. Pierwszy poziom bytu
  16. Uzdrawianie za pomocą poszczególnych poziomów
  17. Wolne wspomnienia
  18. Przesyłanie miłości dziecku w łonie matki
  19. Uzdrowienie pękniętej duszy
  20. Pieśń serca
  21. Oczyszczanie i praca z poglądami podczas pracy z materią nieorganiczną
  22. Zakrzywianie czasu
  23. Przypomnij sobie przyszłość
  24. Boski plan
  25. Poglądy, schematy i uczucia
  26. Warunki przystąpienia do kursu na poziomie DNA 3
  27. Powiedzenia Vianny

Posłowie Guy Stibal
Dodatkowe informacje

Vianna Stibal

Theta Healing. Choroby i zaburzenia

Programy, systemy przekonań, remedia i suplementy, które Vianna odkryła jako skuteczne w odniesieniu do konkretnych schorzeń i zaburzeń

Ten doskonały przewodnik po uwalnianiu chorób z perspektywy intuicyjnej jest dodatkiem do książek Theta Healing i Theta Healing dla Zaawansowanych, będących wprowadzeniem światowej publiczności do tej zadziwiającej i niezwykłej techniki uzdrowienia i jej pełnych mocy zastosowań.

Trzecia z serii ksiażek o metodzie Theta Healing

 

Idealne narzędzie odniesienia dla tych, którzy już znają krok po kroku procesy Theta Healing, Theta Healing Choroby i Zaburzenia zawiera w sobie wszystkie programy, systemy przekonań, intuicyjne wglądy, remedia i suplementy, które Vianna odkryła jako skuteczne w odniesieniu do konkretnych schorzeń i zaburzeń, bazując na własnym doświadczeniu podczas ponad 47.000 sesji z klientami. Dla łatwego poruszania się, książka ta została ułożona w porządku alfabetycznym i zawiera szeroką i zróżnicowaną listę schorzeń oraz wskazuje drogę ku rewolucyjnej ścieżce uzdrawiania. Dzięki rosnącej ilości naukowych dowodów, że toksyczne emocje mogą przyczyniać się do powstawania chorób i zwiększonej świadomości, że emocje, uczucia i moc myśli mają bezpośredni wpływ na nasze fizyczne zdrowie, coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że zmiana sposobu myślenia wpływającego na ich ciała może mieć wielką wartość w tworzeniu optymalnego stanu zdrowia. Książka ta wnosi znaczący wkład w nowy paradygmat, który pojawił się w świecie uzdrawiania i może być osiągalnym cudem w twoim życiu.

Vianna Stibal

Znajdź swoją bratnią duszę z Theta Healingiem

Naucz się jak odnaleźć swoją bratnią duszę

Wielu z nas przychodzi na ten świat wiedząc i czując, jak powinna wyglądać miłość drugiego człowieka, ale nie wiemy, w jaki najlepszy sposób zrealizować to pragnienie.

Książka o manifestacji bratniej duszy

Zawartość tej książki jest przeznaczona dla uduchowionych, romantycznych ludzi, którzy nie stracili wiary, że gdzieś istnieje ktoś z boskim zrozumieniem nas i że dwoje ludzi może łączyć się w boskim planie służącym wyższemu celowi. Książka ta odnowi twoją wiarę w prawdziwą miłość i wyjaśni, jak, używając Theta Healingu, przyciągnąć do swojego życia najbardziej pasującą bratnią duszę.

Vianna Stibal

Siedem Planów Egzystencji

Pogłęb swoje zrozumienie ThetaHealing’u dowiadując się więcej o niezwykłym systemie przekonań, mocy i uzdrawiających właściwości:

Siedem Planów Egzystencji- odkryj widzialne i niewidzialne siły, które definiują wymiary naszego wszechświata i innych. Stworzona przez Viannę Stibal w 1995 roku metoda Theta Healing® wykorzystuje fale mózgowe Theta, o których wcześniej sądzono, że są dostępne jedynie podczas głębokiego snu albo medytacji, by łączyć się z energią Wszystkiego, Co Jest – twórczą energią zawartą we wszystkim – by być świadkiem uzdrowień i zmieniać ograniczające przekonania.

Poznaj tajemnice świata!

Tym, którzy już rozpoczęli doświadczanie magii tej metody energetycznego uzdrawiania, autorka nakreśla w tej książce filozofię leżącą u jej podstaw: Siedem Planów Egzystencji. Vianna prezentuje ekscytujący i nowy koncept, w jaki sposób i dlaczego tworzenie działa na poziomie fizycznym oraz duchowym i w jaki sposób wpływa to na każdy poziom naszego istnienia. Zabierając nas do wymiarów, o których sądzi, że są początkiem życia, pokazuje nam, jak postrzegać te kosmiczne moce w całym ich majestacie i jak wykorzystywać poszczególne energie do uzdrawiania i duchowego rozwoju.

“Siedem Planów Egzystencji” ukazuje, że medytacja i głęboki sen to nie tylko stan spoczynku i równowagi, ale również klucz do osiągnięcia zdrowia i sukcesu.

Czy wiedziałeś, że mózg człowieka emituje fale o pięciu różnych częstotliwościach? Jedną z nich jest theta, która jak się okazuje ma niezwykłe znaczenie w funkcjonowaniu każdego z nas. Metoda ThetaHealing opracowana w 1995 roku przez Viannę Stibal doskonale to obrazuje. Jest to sposób dzięki, któremu można dotrzeć głęboko do pokładów podświadomości. Jak wskazują instruktorzy Theta Healing pobudza zmysły parapsychiczne i powoduje, że umysł wkracza w czysty stan, który dąży do spotkania z Bogiem.

“Siedem planów Egzystencji” to książka psychologiczna, która porusza kwestie kontrowersyjne, jednak jej twórczyni uważa, że opracowana przez nią technika to sposób na uzdrowienie nie tylko ciała, ale i duszy. Z książki możemy zaczerpnąć informacje na temat siedmiu planów: Stwórcy Wszystkiego, Praw, bóstw i pół boskich istot, królestwa duchowego, fizycznego świata, witamin, roślin, drzew i wszystkich składników tworzących Ziemię w surowej formie. Plany te tworzą fundamenty zbawiennej filozofii balansującej między świadomością, a podświadomością, aż do uzyskania energii, która uzdrowi, ale i spowoduje duchowy rozwój.

Po raz pierwszy w historii ludzkości plany egzystencji są równocześnie otwarte – mogą być rozumiane i używane jak nigdy dotąd. Pogłęb swoje zrozumienie Theta Healing’u dowiadując się więcej o niezwykłym systemie przekonań, mocy i uzdrawiających właściwości: • planu Stwórcy Wszystkiego, Co jest – energii płynącej przez wszystko, by tworzyć życie • planu Praw, które tworzą konstrukcję wszechświata • planu bóstw i półboskich istot • planu królestwa duchowego • planu fizycznego świata, w którym żyjemy • planu witamin, roślin, drzew i elementali • planu minerałów, kryształów, gleby i skał – wszystkich składników tworzących Ziemię w surowej formie.

Vianna Stibal

Theta Healing Rytm. Odnalezienie swojej idealnej wagi

Uwolnij swoje emocje i lęki, które powstrzymują cię od posiadania takiego ciała, jakiego pragniesz.

Theta Healing Rytm. Odnalezienie swojej idealnej wagi – napisana przez twórczynię metody Theta Healing – Viannę Stibal – książka ta jest czymś znacznie więcej niż poradnikiem, jak stracić na wadze! Jest o odnajdywaniu prawdziwego rytmu swojego umysłu, ciała oraz ducha i równoczesnym zanurzaniu się we własnym wewnętrznym pięknie i miłości do siebie.

Theta Healing Rytm. Odnalezienie swojej idealnej wagi- książka ta jest czymś więcej niż poradnikiem, jak stracić na wadze! Początek Theta Healingu to moment, w którym Vianna zdała sobie sprawę z tego, że może uczyć innych ludzi metody, której używała do uzdrowienia siebie z poważnej choroby. Obecnie jest znana jako jedna z najpotężniejszych technik uzdrawiania na świecie. Teraz, po raz pierwszy, Vianna stworzyła książkę, która prezentuje użycie ThetaHealingu do utraty wagi i odzyskania silnego, zdrowego i pięknego ciała, które pokochasz! Używając technik zawartych w tej książce, będziesz w stanie:

 • wybrać właściwe pożywienie i suplementy, by odżywić swoje ciało i by cieszyć się jedzeniem, które kochasz, bez poczucia winy
 • spowodować, by twoje ciało myślało, że ćwiczy, podczas gdy ty będziesz słuchać muzyki i relaksować się
 • uwolnić swoje emocje i lęki, które powstrzymują cię od posiadania takiego ciała, jakiego pragniesz
 • zmienić swoje przekonania, które ci nie pomagają, w bardziej produktywne i użyteczne, które umożliwią ci zrzucenie nadmiaru wagi

Pożegnaj zatem liczenie kalorii i poczucie winy, a przywitaj poczucie komfortu bycia we własnym ciele i odnalezienie wewnętrznego spokoju i szczęścia.

 

Lidia Ewa Kancerz

Jestem certyfikowanym Terapeutą metody Theta Healing, stworzonej przez Vianne Stibal. Jest to proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania, pracy z poglądami i uczuciami, pracy z genami. Prowadzę sesje pomagające w wielu aspektach życia, bezpośrednio, przez telefon lub internet.

Dodaj komentarz